Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 10-14 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Modele MX-M6570 to szybkie i wszechstronne, bardzo wydajne czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A3, które zapewniają najwyższą jakość, uniwersalność i niezawodność, jakich potrzebujesz. Nie tylko zapewniają wyjątkową jakość obrazów z profesjonalnym wykańczaniem, z prędkością do 65 stron na minutę, ale wszystko zostało zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności pracy wydziału. 

Logowanie do usług w chmurze – Single Sign-On, komunikacja z urządzeniami mobilnymi przez Wi-Fi lub NFC, bezpośredni wydruk plików pakietu Microsoft® Office, funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) umożliwiająca skanowanie dokumentów do przeszukiwalnych plików PDF oraz funkcja skanowania do biura zapewniają wydajny przepływ zadań. Standardowa funkcja druku podążającego pozwala użytkownikom przesyłać i przechowywać dokumenty w głównym urządzeniu wielofunkcyjnym, które działa jako serwer. Zadania druku można bezpiecznie drukować w maksymalnie 5 urządzeniach podłączonych do sieci.

Zaawansowane rozwiązania technologiczne obejmują czujnik ruchu wykrywający zbliżających się użytkowników, dzięki czemu urządzenie wielofunkcyjne wychodzi z trybu uśpienia i jest gotowe do natychmiastowej pracy. Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala z regulacją pochylenia pozwala dogodnie przeciągać ulubione ikony w celu łatwego dostosowania okna głównego i szybkiego uzyskania dostępu do przewodnika „Skrócona instrukcja obsługi”. Wystarczy dotknąć, stuknąć, rozciągnąć lub przesunąć obiekty na ekranie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do funkcji i ustawień, które obejmują nawet możliwość zaawansowanego podglądu przetwarzanych dokumentów.

Prędkość drukowania i kopiowania do 65 str./min w trybie czarno-białym, możliwość wymiany pustej kasety z tonerem bez przerywania kopiowania/drukowania, wbudowany 150-kartkowy dwustronny podajnik dokumentów DSPF oraz prędkość skanowania do 200 obrazów na minutę – wszystko to pomaga zwiększyć efektywność i wydajność. Maksymalna pojemność papieru to 6 700 kartek, a obsługa szerokiej gamy materiałów do A3W i 300 g/m² umożliwia sprostanie różnym wymaganiom w odniesieniu do przetwarzania dokumentów. Szeroki wybór funkcji wykańczania, jak zszywanie broszur, ręczne i bezzszywkowe zszywanie, zapewnia dodatkową wszechstronność. Znakomita rozdzielczość obrazu 1 200 x 1 200 dpi, automatyczna kontrola procesu i technologia stabilizacji obrazu zapewniają wysoką jakość

Krótki czas nagrzewania i niskie zużycie energii umożliwiają obniżenie kosztów i spełnienie Twoich oczekiwań w zakresie ochrony środowiska.Jednoprzebiegowy podajnik (RSPF) o prędkości skanowania do 200 str./min

- Jednoprzebiegowy podajnik (RSPF) o prędkości skanowania do 200 str./min
- Oryginalny sterownik Adobe PS3
- Obsługa mediów o gramaturze do 300 g/m2 i papieru o długości do 1200 mm
- Funkcje OCR, WiFi, NFC, OSA, wydruk podążający w standardzie
- Szybki czas nagrzewania do 27 sekund
- Stabilna jakość wydruków i wydajne materiały eksploatacyjne
- Nowy panel operacyjny o przekątnej 10 .1calii

W celu skonfigurowania konkretnego urządzenia prosimy o kontakt. 

Możliwość rozszerzenia opcji drukarki o dodatkowe podajniki, finszery, rozszerzenia i licencje. 

Powyższa oferta jest przykładowa.