Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Model MX-M2630 to czarno-białe urządzenie A3 oferujące całą gamę opcji i udoskonalonych rozwiązań, które pozwalają dopasować je do Twoich potrzeb. Urządzenie to optymalizuje wydajność pracy i jest znakomitym rozwiązaniem dla wszelkich dynamicznych działów firm, które potrzebują niezawodności, wysokiej jakości druku i wszechstronności. 

Dostępna w standardzie funkcja druku podążającego pozwala użytkownikom wysyłać i przechowywać dokumenty w głównym urządzeniu wielofunkcyjnym, które działa jako serwer umożliwiający bezpieczne uwalnianie zadań druku na pięciu innych podłączonych do sieci urządzeniach*1. Opcjonalne funkcje usprawniające przepływ zadań obejmują logowanie Sigle Sign On do usług w chmurze, komunikację z urządzeniami mobilnymi przez Wi-Fi i NFC, bezpośredni druk plików pakietu MS Office zapisanych w pamięci USB, połączone z OCR skanowanie do przeszukiwalnych plików PDF oraz skanowanie bezpośrednio do plików pakietu MS Office. 

Kolorowy 7-calowy panel dotykowy LCD umożliwia wygodną personalizację ekranu początkowego poprzez przeciąganie i upuszczanie często używanych ikon oraz zapewnia szybki dostęp do podręcznej pomocy. Codzienne czynności są proste i intuicyjne. Wystarczy dotknąć, stuknąć, przytrzymać, rozciągnąć lub przesunąć obiekty na ekranie, żeby uzyskać dostęp do funkcji i ustawień, które obejmują nawet możliwość zaawansowanego podglądu przetwarzanych dokumentów. 

Drukowanie i kopiowanie z prędkością do 26 str./min w trybie mono, wbudowany podajnik dokumentów dwustronnych o pojemności 100 arkuszy i prędkości skanowania do 80 obrazów na minutę pomogą zwiększyć wydajność i produktywność. Druk z rozdzielczością 9600 x 600 dpi, regulacja półtonów oraz system odświeżania dewelopera gwarantują natomiast stałą wysoką jakość obrazu. Podajniki o pojemności sięgającej 6 300 arkuszy mieszczą papier o maksymalnym formacie A3W i maksymalnej gramaturze 300 g/m², pozwalając sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Z szerokiej gamy opcji wykańczania można wybrać takie opcje, jak broszurowanie, zszywanie ręczne albo zszywanie bezzszywkowe. 

W urządzeniu MX-M2630 zastosowano najnowsze systemy oszczędzania energii opracowane przez Sharp. Krótki czas nagrzewania i niskie zużycie energii pozwalają zaoszczędzić pieniądze i przyczynić się do ochrony środowiska 

*1 - Wymagany jest moduł MX-HD16, jeśli urządzenie MX-M2630 ma pracować jako urządzenie podstawowe.

- Prędkość druku 26 str./min
- Pamięć 5 GB w standardzie i opcjonany HDD 500GB
- Obsługa PCL (std) i Adobe PostScript 3 (opcja)
- Obsługa papieru w formacie do A3W i gramaturze do 300 g/m2
- Opcjonalny moduł OCR
- Duży panel operacyjny o przekątnej 7 cali
- Standardowo wydruk podążający (do 5 urządzeń) jako klient

W zestawie: 

-urządzenie Sharp MX-M2630NV

-kaseta z podstawą 

MATERIAŁY W STANDARDZIE:

toner 40 tys kopii*

developer 600 tys kopii* 

bęben 200 tys kopii*

Możliwość rozszerzenia opcji drukarki o dodatkowe podajniki, rozszerzenia i licencje.

*szacowana ilość kopii przy 6 % zadruku