Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Nowy model AR-6020V to szybkie, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 o uniwersalnej konstrukcji. Ta maszyna zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji, oferuje imponującą jakość i całą gamę rozwiązań podnoszących wydajność - wszystko na miarę możliwości nawet małej grupy roboczej. To idealne rozwiązanie zaspokajające codzienne potrzeby związane z drukiem monochromatycznym, skanowaniem w kolorze oraz kopiowaniem. 

Wydruki można wykonywać z prędkością 20 arkuszy na minutę, co z powodzeniem zaspokoi potrzeby nawet najbardziej zapracowanego małego biura. Ponadto język opisu strony SPLC dostępny jest w standardzie, co zapewnia szybszy transfer danych i większą przepustowość. Oprócz optymalnej wydajności, urządzenie AR-6020Vto także system podawania papieru, który łatwo można rozbudować do pojemności nawet 1850 arkuszy. 

Kopiowanie jest równie szybkie i łatwe jak drukowanie. Czas przygotowania pierwszej kopii na poziomie 6,4 sekundy pozwala wyeliminować zbędne oczekiwanie w przypadku wykonywania wielu krótkich zadań, a uproszczona technologia "skanuj raz - drukuj wiele razy" upraszcza większe zadania. Wbudowany skaner A3 umożliwia skanowanie dokumentów w kolorze bezpośrednio do komputera lub innego urządzenia. 

Inne użyteczne funkcje kopiarki obejmują kopiowanie dowodów osobistych oraz sortowanie z obrotem, a także elektroniczne grupowanie i sortowanie. Instalacja opcjonalnego podajnika dokumentów ułatwi przetwarzanie dokumentów w dużych partiach. 

Wykorzystanie dodatkowego programu Sharpdesk Mobile umożliwi wygodne korzystanie z urządzenia bezpośrednio z tabletów i smartfonów wszystkim gościom w biurze i regularnym pracownikom. Będą mogli drukować i skanować przy pomocy urządzenia mobilnego bez konieczności korzystania z połączenia przewodowego. 

 Kopiarka, drukarka i skaner
- Prędkość druku 20 str./min
- Sterownik SPLC w standardzie
- Prosty panel LCD
- Druk w rozdzielczości 600 dpi
- Sortowanie z obrotem w standardzie

Cena obejmuje:

-urządzenie Sharp AR-6020V

MATERIAŁY W STANDARDZIE:

toner startowy 4,2 tys kopii*

developer 75 tys kopii* 

bęben 75 tys kopii*

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH :

MX237GT toner czarny, wydajność 20,000 arkuszy (6%)
MX238GT toner czarny, wydajność 8,400 arkuszy (6%)

Możliwość rozszerzenia opcji drukarki o dodatkowe podajniki, duplex. kartę sieciową, rozszerzenia i licencje.

*szacowana ilość kopii przy 5 % zadruku