Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 10-14 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Model MX-C304W został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie cennych informacji firmy, ale również umożliwienia elastycznego przepływu zdań – zapewnia wyjątkową łatwość obsługi, prostą komunikację i łatwą mobilność w celu zoptymalizowania wydajności pracowników.

Kompaktowa konstrukcja i szeroki wybór funkcji oznaczają, że model oferuje wygodę urządzenia biurkowego w połączeniu z wydajnością urządzenia wielofunkcyjnego A3 klasy enterprise.Dzięki prędkości drukowania 30 stron na minutę w kolorze i trybie mono uzyskujesz natychmiastowy wzrost wydajności, zwłaszcza, że najnowszy Adobe Embedded Printer Engine (AEPE) zapewnia do 80% szybsze drukowanie z urządzeń przenośnych, chmury i pamięci USB. Możesz również zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki konfigurowalnej pojemności podajników papieru, którą można rozszerzyć z 300 do 2700 arkuszy.

  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów
  • Prędkość w stronach na minutę: 30 w trybie czarno-białym i 30 w trybie kolorowym
  • Pojemność podajników papieru: 300 arkuszy standardowo; 2700 arkuszy maksymalnie
  • 7-calowy kolorowy panel dotykowy LCD z funkcją Easy UI
  • Logowanie Single Sign-On otwiera dostęp do preferowanych usług przechowywania danych w chmurze
  • Standardowy dwustronny podajnik dokumentów (DSPF)
  • Bezprzewodowy moduł Wi-Fi w standardzie i obsługa 2-liniowej sieci LAN
  • Zaawansowana ochrona danych oraz kontrola dostępu dzięki walidacji certyfikatu SSL i białej liścieSzybkie skanowanie z prędkością do 110 obrazów na minutę oraz jednostronne skanowanie do 25 wizytówek lub dwustronne do 4 wizytówek. Szybka cyfryzacja dokumentów stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku dynamicznych środowisk, jak recepcje, gdzie liczy się czas. Duży wbudowany twardy dysk (HDD) o pojemności 500 GB umożliwia przechowywanie dużo większych i bardziej złożonych dokumentów, a do wszystkiego można szybko uzyskać dostęp dzięki wydajnemu systemowi przechowywania dokumentów. W celu zapewnienie maksymalnej wygody technologia Office Direct Print firmy Sharp umożliwia drukowanie dowolnych danych bez konieczności logowania się do komputera. Po prostu podejdź do urządzenia wielofunkcyjnego, podłącz pamięć USB zawierającą obrazy, pliki Adobe PDF lub Microsoft® Office i wydrukuj wszystko, czego potrzebujesz. Albo szybko zeskanuj i zapisz dokumenty bezpośrednio do pamięci USB.

Intuicyjna obsługa oznacza, że nawet najbardziej złożone zadania stają się proste – dlatego firma Sharp otrzymała nagrodę Buyers Lab „Ease of Use” PaceSetter oraz nagrodę „MFP Line of the Year 2019”. Duży 7-calowy kolorowy panel dotykowy LCD z funkcją odchylania umożliwia łatwy pogląd, a tryb Easy Mode zapewnia, że wszystkie codzienne zadania, jak skanowanie i kopiowanie, zostaną wyświetlone jako duże, natychmiast dostępne ikony. Albo, jeśli często wykorzystywane są inne funkcje, możesz po prostu przeciągnąć i upuścić ikony w swoim osobistym oknie głównym, aby szybciej uzyskać dostęp.Model MX-C304W zawiera najbardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli dostępu, zapewniając, że cenne informacje i własność intelektualna są niezawodnie chronione, co pozwala uniknąć zakłóceń w działalności firmy. Kompleksowe warstwy bezpieczeństwa zapewniają skuteczną ochronę zarówno sieci, jak i danych. Dzięki temu możesz zachować całkowity spokój, wiedząc że firma i jej dane są aktywnie chronione z utrzymaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Nabiurkowe urządzenie wielofunkcyjne 4w1
- Kopiowanie, skanowanie, drukowanie, faksowanie
- Prędkość druku 30 str./min.
- Prędkość skanowania 40 str.min. (MXC303W) / 110 str./min. (MXC304W)
- PCL/PS i Wi-Fi w standardzie
- Maksymalna pojemność papieru 800 arkuszy
- Dysk twardy 500 GB / RAM 5 GB
- Wydruk podążający w standardzie

W zestawie komplet materiałów :

toner

bęben 

developer 

W celu skonfigurowania konkretnego urządzenia prosimy o kontakt. 

Możliwość rozszerzenia opcji drukarki o dodatkowe podajniki, finszery, rozszerzenia i licencje.