Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

MX-B355W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne A4, które umożliwia szybkie i wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie z prędkością 35 stron na minutę w trybie czarno-białym z niezawodnością i wydajnością, której zazwyczaj oczekujemy od większych urządzeń, tutaj dostępnymi w mniejszych rozmiarach, co umożliwia instalację praktycznie w dowolnym miejscu. 

Wygodę obsługi zapewnia 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, który można odchylać i personalizować stosownie do sposobu pracy. Modułowa konstrukcja urządzenia pasuje ponadto do każdego biura - niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania biurkowego, czy w pełni skonfigurowanej wersji stojącej na podłodze. W tym przypadku ilość idzie z jakością, dzięki standardowej pojemności 550 arkuszy papieru (którą można rozszerzyć nawet do 2350 arkuszy) oraz optymalnym opcjom profesjonalnego wykańczania dokumentów.

Urządzenie MX-B355W wyposażone jest w podajnik dokumentów dwustronnych o pojemności 50 arkuszy, a także umożliwia skanowanie w trybie czarno-białym i kolorowym, pozwalając na szybką cyfryzację dokumentów oraz dając pełną kontrolę nad przepływem zadań. A ponieważ zdarza się, że musisz zeskanować nie tylko dokumenty, ale również dowody osobiste i wizytówki, dzięki naszym rozwiązaniom zrobisz to szybko i wygodnie.

Obsługa technologii NFC i kodów QR oznacza, że możesz wygodnie łączyć się z urządzeń mobilnych, łatwo drukując i skanując z dowolnego miejsca, a platforma OSA pozwala zintegrować urządzenie z siecią i aplikacjami w chmurze. Logowanie single sign-on pozwala sprawnie łączyć się z publicznymi serwisami w chmurze bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego - dzięki temu zwiększysz wydajność i zaoszczędzisz czas.

Dzięki przyszłościowym rozwiązaniom zastosowanym urządzeniach wielofunkcyjnych MX-B355W, wszystkie sieci i dane są chronione wielowarstwowymi zabezpieczeniami oferowanymi przez Sharp, a system bezserwerowego druku umożliwia bezpiecznie przesyłać i przechowywać dokumenty w głównym urządzeniu wielofunkcyjnym, a następnie drukować je z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Innowacyjne funkcje eko-skanowania i eko-rekomendacji dodatkowo promują oszczędność energii, gwarantując, że urządzenie zużywa energię tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

 Nabiurkowe urządzenie wielofunkcyjne 4w1
- Kopiowanie, skanowanie, drukowanie, faksowanie
- Prędkość druku 45/35 str./min
- DSPF (MXB455W) lub RSPF (MXB355W) w standardzie
- PCL/PS i Wi-Fi w standardzie
- Standardowo moduł OCR (obsługa formatów MS Office)
- Dysk twardy 500 GB
- Sharp OSA
- Panel operacyjny o przekątnej 7"

MATERIAŁY W STANDARDZIE:

toner startowy 6 tys kopii*

developer 100 tys kopii* 

bęben 100 tys kopii*

MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA W OPCJE:

MXCS14 dodatkowa kaseta na papier (600 arkuszy)
MXDS22 podstawa wysoka (dla 1 lub 2 kaset)
MXDS23 podstawa niska (dla 3 lub 4 kaset)

ORAZ ZAKUPU MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH :

MXB45GT toner czarny, wydajność 30,000 (5%) *(MXB355W/MXB455W)
MXB35GT toner czarny, wydajność 12,000 (5%) *(MXB355W/MXB455W)

*szacowana ilość kopii przy 5 % zadruku