Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Producent: SHARP
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kompaktowa drukarka MX-B350P A4 zapewnia szybkie i wygodne drukowanie z prędkością 35 str./min przy zachowaniu pełnej szybkości i wydajności, jakiej można oczekiwać od większego urządzenia, ale wystarczająco małego by można korzystać z niego w dowolnym miejscu. 

Dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej w standardzie możesz odkryć zupełnie nowy sposób pracy, który umożliwia szybsze wykonywanie zadań i zmniejszenie zbędnego zużycia materiałów. Zapewnia to uniwersalność pracy z wykorzystaniem telefonów komórkowych, tabletów, komputerów stacjonarnych i laptopów oraz pozwala ustawić drukarkę w najdogodniejszym miejscu w biurze. Ponadto, dzięki oprogramowaniu Sharpdesk Mobile, zeskanowane dokumenty można łatwo zapisać w urządzeniach mobilnych lub wydrukować zapisane na nich pliki.

Pojemność papieru w drukarce MX-B350P to 1150 kartek (z dodatkowym podajnikiem papieru). Ale standardowy podajnik papieru i uniwersalny podajnik boczny obsługują różne formaty papieru, w tym A6 i materiały o gramaturze do 220 g/m². Dzięki temu urządzenie łatwo poradzi sobie z różnymi potrzebami indywidualnymi lub grupowymi, wymagając jednocześnie niewielkiej interwencji ze strony użytkownika w ciągu dnia. Funkcje, które pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i środków finansowych, obejmują wbudowany moduł dupleks do wydajnego wykonywania dwustronnych wydruków.

Drukarka MX-B350P obejmuje również szereg łatwych w użyciu funkcji:

  • 5-liniowy panel sterowania LCD, który zapewnia jasne i zwięzłe informacje;
  • okno ustawień sterownika drukarki z dużymi przyciskami i rozwijanymi menu, dzięki czemu można szybko znaleźć odpowiednie funkcje;
  • port USB z przodu drukarki, co oznacza, że możesz natychmiast drukować z lub skanować do pamięci USB.Niezależnie, czy potrzebujesz urządzenia biurkowego, czy też podłogowego, opisywana drukarka wyróżnia się nowoczesnym designem i oszczędzającą przestrzeń biura modułową konfiguracją, dzięki czemu można ją dopasować do każdego biura.

- Nabiurkowa drukarka
- Prędkość druku 35 str./min
- 5-liniowy panel LCD
- PCL/PS i Wi-Fi w standardzie
- Wydruk bezpośredni z pamięci USB
- Pojemność papieru: 550 ark. (std) / 1150 ark (maks.)

MATERIAŁY W STANDARDZIE:

toner startowy 6 tys kopii*

developer 100 tys kopii* 

bęben 100 tys kopii*

MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA W OPCJE:

MXCS14 dodatkowa kaseta na papier (600 arkuszy)
MXDS22 podstawa wysoka (dla 1 lub 2 kaset)
MXDS23 podstawa niska (dla 3 lub 4 kaset)

ORAZ ZAKUPU MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH :

MXB45GT toner czarny, wydajność 30,000 (5%) *(MXB355W/MXB455W)
MXB35GT toner czarny, wydajność 12,000 (5%) *(MXB355W/MXB455W)

*szacowana ilość kopii przy 5 % zadruku