Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Dostawa od: 299.00 PLN
Producent: Epson
Przejdź do specyfikacji arrow down
28290,00 PLN
Produkt niedostępny
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

EPSON SureColor SC- T5200 MFP HDD  

36"

GWARANCJA 12 MIESIĘCY 

Bardzo wydajna drukarka wielofunkcyjna z wbudowanym 36-calowym skanerem, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

SureColor SC-T5200 MFP HDD

Urządzenie wielofunkcyjne SureColor SC-T5200 pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS. Wbudowany 36-calowy skaner, wkłady atramentowe o dużej pojemności i duże szybkości drukowania spełniają potrzeby klientów związane z maksymalną wydajnością i elastycznością. Głowice drukujące PrecisionCore TFP firmy Epson nie wymagają wymiany i oferują najwyższy poziom wydajności oraz obsługę różnych rodzajów nośników.

Idealne do druku grafik oraz projektów CAD i GIS

Urządzenie wielofunkcyjne SureColor SC-T5200 to jeden z modeli serii SureColor SC-T — szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych przeznaczonych do drukowania wysokiej jakości grafiki wystawowej oraz rysunków tworzonych w oprogramowaniu CAD i GIS w agencjach projektowych, drukarniach komercyjnych, punktach kserograficznych, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, sklepach oraz instytucjach edukacyjnych.

Wysoka wydajność

Aby zapewnić maksymalną wydajność, drukarka została wyposażona we wkłady atramentowe o dużej pojemności i funkcje szybkiego skanowania oraz drukowania. Wszechstronny, wbudowany 36-calowy skaner umożliwia skanowanie wielkoformatowych dokumentów (od papieru Tracing Paper do kartonu o grubości 1,3 mm) do pliku i do wiadomości e-mail oraz skanowanie w celu udostępniania innym drukarkom z serii SC-T.

Szybkość

Urządzenie wyposażono w 1 GB pamięci RAM, co pozwala na bardzo szybkie przetwarzanie danych, oraz opcjonalny dysk twardy o pojemności 320 GB do przechowywania zadań w pamięci podręcznej. Opcjonalna obsługa języka PostScript przy użyciu dwóch procesorów 1,6 GHz umożliwia szybkie drukowanie dużych plików zawierających wiele danych bezpośrednio z popularnych aplikacji do projektowania i z programu CAD.

Wysoka jakość wydruków

Połączenie tuszu pigmentowego UltraChrome XD z głowicami drukującymi PrecisionCore TFP firmy Epson zapewnia najwyższą dostępną na rynku jakość wydruków, które są zawsze tak samo precyzyjne. Tusz pigmentowy UltraChrome XD jest odporny na wodę i rozmazywanie, zapewnia głęboką czerń i wyraźne linie — wymagane przy drukowaniu szczegółowych projektów technicznych — a także żywe kolory, niezbędne przy drukowaniu wysokiej jakości obrazów i plakatów na nośnikach powlekanych i niepowlekanych — w tym na kartonie o grubości do 1,5 mm.

Kluczowe cechy

  • Szybkie przetwarzanie: Szybkie skanowanie i drukowanie grafiki i projektów CAD oraz GIS
  • Wbudowany 36-calowy skaner: Przenoszenie do pliku odręcznych rysunków, notatek i papierowych zdjęć
  • Głowica drukująca PrecisionCore TFP: Trwałe głowice drukujące, których nie trzeba wymieniać przez cały okres eksploatacji
  • Atramenty UltraChrome XD: Drukowanie żywych obrazów w wysokiej jakości — odpornych na wodę i rozmazywanie
  • Dysk twardy 320 GB: Dysk twardy pozwala przechowywać skany i zapewnia dodatkowe miejsce do buferowania
 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy lub zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie. 

W skład zestawu wchodzi:

..:: ploter 

..:: komplet tuszy startowych 

..:: faktura VAT lub paragon  plus pisemna gwarancja

Polecamy