Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14-21 dni
Dostawa od: 279.00 PLN
Producent: NEOLT
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

 

SKŁADARKA NEOFOLD 920-EBSeria " NEOFOLD / EB " to najlepsze połączenie kompaktowości z automatyką składania. To ekonomiczne urządzenie posiada innowacyjny system składania i jest  najlepszym wyborem dla średnich centrów produkcyjnych i biur ( hałas max 60 dB ) , gdzie kopiowane i przetwarzane są rysunki technicznePrędkość 8 A0/min " . Media od 60 do 110 gr / mkw.
Składarka jest solidnie i  nowocześnie zbudowana. Neofold EB obsługuje rysunki o dowolnym formacie aż do 2500mm .Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel, za pomocą którego w łatwy sposób można odczytywać komunikaty oraz obsługiwać składarkę.  Składarkę charakteryzuje także oszczędność (niskie zużycie prądu, 50W  ) . 
Półautomatyczny Crossfold 297/305mm .


Łatwy zestaw instalacyjny pozwala na korzystanie ze  składarki z wieloma ploterami atramentowych dostępnych na rynku. System ten jest zarządzany przez oprogramowanie, które dzięki osprzętami dopasowuje automatycznie prace składarki do prędkości używanego plotera.
Składarka jest wyposażona również w narzędzia służące do manualnej korekty oprogramowania,  aby uzyskać maksymalnie precyzyjny efekt. Zestaw online jest rozwiązaniem, które zapewni optymalny stosunek jakości do ilości wykonanej pracy.

Poniżej specyfikacja urządzeń serii EB

W PRZYPADKU  PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT TELFONICZNY

  

W skład zestawu wchodzi:

 składarka

 gwarancja 

 faktura VAT