Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-4 dni
Wysyłka od: 65.00 PLN
Producent: SHARP
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów Prędkość: 35 str./min (w trybie cz.-b.) Pojemność podajników papieru: 1100 arkuszy standardowo; 2100 arkuszy maksymalnie Standardowy druk i kolorowe skanowanie sieciowe Standardow
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Produkt dostępny!

Model MX-M356N to urządzenie A3 mono o prędkości druku do 35 arkuszy na minutę. Starannie dobrane funkcje pozwalają podnieść wydajność w małych biurach i firmach.

Urządzenie to zaprojektowano z myślą o bardzo wysokiej sprawności. Wyposażono je w pełnokolorowy ciekłokrystaliczny panel sterowania o przekątnej 7,0", który oferuje wygodną funkcję podglądu miniatur (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk). Oprócz wysokiej jakości funkcji druku sieciowego i kopiowania urządzenie MX-M356N wyróżnia podajnik dokumentów o pojemności 100 arkuszy (RSPF), który umożliwia sieciowe skanowanie pełnokolorowych dokumentów z prędkością 56 obrazów na minutę, a wbudowany bezpojemnikowy moduł dupleks pozwala na szybki wydruk na obu stronach papieru. Ponadto istnieje możliwość instalacji różnego rodzaju elementów wyposażenia opcjonalnego pozwalającego dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkowników: dodatkowych podajników papieru, modułu faksu lub urządzeń obróbki końcowej.

Urządzenie MX-M356N wyposażono w kilka rozwiązań np. krótki czas nagrzewania i tryb automatycznego wyłączania, które czynią je zgodnym z różnymi normami ochrony środowiska. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, urządzenie wyposażono w funkcje inicjalizacji danych oraz funkcje szyfrowania i usuwania danych (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk). Urządzenie można również wyposażyć w opcjonalny moduł ochrony danych.

Dzięki niewielkim wymiarom podstawy i nowoczesnej stylistyce, urządzenie MX-M356N znakomicie wpasuje się nawet najbardziej nowoczesne wnętrza biurowe.

Nowa konstrukcja, atrakcyjna cenowo i bogata w funkcje
- Kolorowy skaner sieciowy
- 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy W-VGA
- Sharp OSA (opcja)
- Kompaktowe wymiary i ergonomiczna budowa

Cena obejmuje:

-urządzenie Sharp MX-M356NV

-szafkę

MATERIAŁY W STANDARDZIE:

toner 27,5 tys kopii*

developer 100 tys kopii* 

bęben 100 tys kopii*

Możliwość rozszerzenia opcji drukarki o dodatkowe podajniki, rozszerzenia i licencje.

*szacowana ilość kopii przy 6 % zadruku