Wczytuję dane...
Leasing i dzierżawa urządzeń drukujących

Zakup, leasing czy dzierżawa?

Urządzenie już wybrane? Teraz czas na kolejną ważną decyzję, dotyczącą formy zakupu i finasowania. Oprócz tradycyjnego zakupu moża skorzystac z innych form finasowania naszego wybranego urządzenia.

Leasing

Leasing jest formą zakupu, w której firma przekazuje nam do dyspozycji maszyny, sprzęt czy urządzenia w zamian za comiesięczną opłatę. Po wygaśnięciu okresu umowy leasingu mamy prawo wykupić leasingowany sprzęt na własność. Pewnie każdy z nas spotkał się z tą formą finansowania zakupu samochodu, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystając z leasingu nabyć profesjonalny sprzęt drukujący.

W czasie trwania umowy leasingu otrzymywać będziemy co miesiąc fakturę VAT – koszt netto tej faktury w całości jest naszym kosztem uzyskania przychodu, a więc obniża podstawę opodatkowania. Naliczony podatek VAT podlega całkowitemu odliczeniu.

My Polacy lubimy posiadać, lubimy to poczucie, że coś jest nasze, a tym samym możemy tym swobodnie dysponować. Świat powoli odchodzi od posiadania na rzecz wynajmowania. Ale nawet dla osób lubiących „posiadać” leasing ma dobrą wiadomość – istotą tej formy nabycia sprzętu (co stanowi podstawową różnicę z dzierżawą) jest fakt, że po upływie okresu umowy i zapłaceniu ostatniej raty możemy wykupić urządzenie na własność.

Współpracujemy z nastepującymi firmami leasingowymi:


Dzierżawa

  • Nie chcąc inwestować środków w zakup urządzenia możemy go dzierżawić
  • W dzierżawie wynajmujemy urządzenie i zobowiązujemy się do zakupu materiałów ekploatacyjnych.
  • Ilość zamawianych materiałów ustalana jest w zależności od naszych potrzeb i do tej ilości dobierane jest urządzenie o odpowiedniej wydajności i możliwym obciążeniu miesięcznym.
  • Opłata za dzierżawę urządzenia i zakup materiałów eksploatacyjnych  jest kosztem uzyskania przychodu i pomniejsza podatek dochodowy. W dzierżawie zapewniony mamy kompleksowy serwis urządzenia i zagwarantowane stałe dostawy materiałów.

Zalety:

  • Brak wysokich kosztów zakupu
  • Zapewniony serwis i urządzenie zastępcze
  • Stały miesięczny koszt

Oferta dzierżawy jest konstruowana indywdualnie  różni się w zależności od oferowanego urządzenia, okresu dzierżawy czy ilości kopi/ wydruków miesięcznch. Szczegóły można uzyskac pod numerem telefonu +48 535 444 845 albo mailem biuro@printer4.pl.