Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Dostawa od: 119.00 PLN
Producent: HP
Przejdź do specyfikacji arrow down
1799,00 PLN
Produkt dostępny!
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Ekonomiczna i wszechstronna kolorowa drukarka formatu A3 zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie drukowania w firmie. 
Wielofunkcyjna kolorowa drukarka formatu A3 umożliwia samodzielne i ekonomiczne drukowanie bieżących dokumentów biznesowych, projektów wielkoformatowych oraz materiałów marketingowych. Łatwe drukowanie na papierach różnego typu — zwykłym, Premium i błyszczącym — z zastosowaniem podajników papieru zapewniających możliwość rozbudowy.Używaj bez obaw różnego rodzaju papieru – zwykłego, wysokiej jakości i błyszczącego – korzystając z regulowanych podajników arkuszy. Drukarka obsługuje rozmiary od 3 × 5 cali do 12 × 18 cali oraz maksymalną gramaturę 220 g/m².

W zestawie: 

 • urządzenie z toneramI startowymi
 • menu wyświetlacza w j. polskim
 • kabel zasilający
 • 12 miesięczna pisemna gwarancja
 • wersja DN (dupLeks i LAN)

Specyfikacja Techniczna:

 • rodzaj urządzenia: HP Color LaserJet Professional CP5225dn
 • wydajność: do 75000 kartek / miesiąc
 • szybkość wydruku (stron na minutę): 20
 • pojemność podajnika papieru: 250 arkuszy
 • rozdzielczość druku: 600x600 dpi
 • zainstalowana pamięć: 192MB
 • procesor: 540 MHz
 • maksymalny format papieru: A3
 • wymiary min. (S x G x W) w cm: 54.5 x 59.9 x 33.8 cm
 • waga bez opakowania: 40.9 kg

Ekonomiczna i wszechstronna kolorowa drukarka formatu A3 zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie drukowania w firmie.

Wielofunkcyjna kolorowa drukarka formatu A3 umożliwia samodzielne i ekonomiczne drukowanie bieżących dokumentów biznesowych, projektów wielkoformatowych oraz materiałów marketingowych. Łatwe drukowanie na papierach różnego typu — zwykłym, Premium i błyszczącym — z zastosowaniem podajników papieru zapewniających możliwość rozbudowy. Używaj bez obaw różnego rodzaju papieru – zwykłego, wysokiej jakości i błyszczącego – korzystając z regulowanych podajników arkuszy. Drukarka obsługuje rozmiary od 3 × 5 cali do 12 × 18 cali oraz maksymalną gramaturę 220 g/m². Skorzystaj z narzędzia HP Print Cost Estimator dostępnego w pakiecie oprogramowania HP Print View w celu porównania kosztów wydruków w firmie i w punkcie usługowym

Toner HP ColorSphere umożliwia uzyskanie spójnej, wysokiej jakości wielu dokumentów biznesowych.

Toner HP ColorSphere i technologia HP ImageREt 3600 umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości wydruków. Doskonałe rezultaty w formacie A4 przy prędkości do 20 str./min w czerni i w kolorze. Szybki wydruk pierwszej strony z trybu oszczędzania energii w niecałe 18 sekund dzięki technologii Instant-on. Technologia optymalizowania rozdzielczości obrazu HP ImageREt 3600 zapewnia wierne odwzorowanie kolorów, ostry obraz i wyraźny tekst. Oryginalne wkłady HP z tonerem HP ColorSphere zapewniają profesjonalną i spójną jakość wydruku biurowego na różnych rodzajach papieru. Osiągaj jednolitą jakość dzięki prędkości do 20 str./min oraz możliwości rozpoczęcia drukowania w 14,5 s. Dzięki technologii Instant-on czas na rozgrzanie z trybu niskiego poboru mocy jest krótszy nawet o 50%. W rzeczywistości wydruk może być gotowy w momencie, w którym wiele innych drukarek dopiero rozpoczęłoby drukowanie


Intuicyjny panel sterowania i łatwe w wymianie materiały eksploatacyjne upraszczają użytkowanie, udostępnianie i konserwację urządzenia.

Intuicyjny panel sterowania i łatwe w wymianie materiały eksploatacyjne upraszczają użytkowanie i konserwację urządzenia. Korzystaj z wszechstronnego portu High-speed USB 2.0 i możliwości łatwego udostępniania drukarki w zespole roboczym. Pakiety HP Total Care zapewniają dostęp do technologii, usług, rozwiązań i pomocy technicznej niezbędnych do zarządzania i rozwijania działalności biznesowej.

Polecamy