Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent: Samsung
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Produkt dostępny!

DRUKARKA POLEASINGOWA

SAMSUNG ML-4551ND

 TONER STARTOWY

GWARANCJA 6 MIESIĘCY

 

 

Funkcje

  • Ciesz się szybkim drukowaniem 43 str. A4/min
  • Wysoka wydajność drukowania
  • Procesor i pamięć o potężnej mocy
  • Przystosowana do efektywnej pracy w sieci lokalnej
  • Szybkość (druk czarno-biały)  - do 43 str./ min. w A4

  • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały) - 8,5 sekundy (z trybu gotowości)

  • Rozdzielczość - Do 1 200 x 1 200 dpi (efektywna)

  • Druk dwustronny - Automatyczny

  • Emulacja- PostScript3, PCL6, IBM ProPrinter, EPSON, PDF Direct


Urządzenia laserowe cechują się dużą prędkością, ale urządzenia SAMSUNG serii ML-4550R przekraczają wszelkie oczekiwania. Wysoka prędkość drukowania-aż do 43 stron na minutę w formacie A4-sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna.

Najwyższa wydajność uzależniona jest od szybkości przetwarzania danych oraz odpowiedniej ilości pamięci. Z procesorem 500 MHz oraz 128 MB RAM (z możliwością rozszerzenia do 512 MB) drukarka zapewnia najwyższą wydajność w każdej sytuacji.

Urządzenia serii ML-4550 oferują najwyższą użyteczność: możliwość drukowania do 200 000 stron w ciągu miesiąca. Teraz możesz drukować bez ograniczeń nawet w dużym biurze.

Urządzenia serii ML-4550R wyposażone są w funkcje umożliwiające pracę w sieci: kartę sieciową Ethernet, która w łatwy sposób pozwoli podłączyć urządzenie do sieci lokalnej.
 

usługa SyncThru™ web admin i usługa SyncThru™ web -SyncThru™ Web Admin to narzędzie umożliwiające zdalne (przez stronę www) skonfigurowanie i sprawdzenie statusu urządzenia, zmianę ustawień, przeprowadzenie diagnozy sprzętu oraz zarządzanie wszelkimi urządzeniami pracującymi w sieci,zgodnymi ze standardem SNMP.SyncThru™ Web jest przyjazną użytkownikowi usługą umożliwiającą konfigurację drukarki bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Usługa dostępna jest w trybie on-line poprzez stronę www i umożliwia administratorowi zmianę parametrów pracy urządzenia i ustawień sieci, uaktualnienie oprogramowania sterującego (firmware) oraz sprawdzenie aktualnego statusu drukarki.

 
 

WSPIERANE SYSTEMY:

 

 

W skład zestawu wchodzi:

..::drukarka

..:: TONER STARTOWY

..::faktura VAT plus pisemna gwarancja

GRATIS

..::Kabel USB

..::Kabel zasilający