Wczytuję dane...
Kod producenta: 8715946641034
Gwarancja: 60 miesięcy
Dostawa od: 19.00 PLN
Producent: Epson
Przejdź do specyfikacji arrow down
Produkt niedostępny
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównywarki
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Ten profesjonalny projektor laserowy charakteryzuje się łatwą obsługą oraz niskimi kosztami eksploatacji, co pomaga stworzyć przyszłościowe i wydajne środowisko pracy. Generowany przez niego duży, skalowalny obraz o przekątnej 100 cali, który został zaprojektowany z myślą o skutecznym dzieleniu się wiedzą i lepszej komunikacji, pozwala szybko uzyskać doskonały efekt, a także zapewnia możliwość lepszej współpracy.

Technologia laserowa firmy Epson

Ten interaktywny projektor laserowy jest łatwy w obsłudze i eliminuje koszty związane z eksploatacją urządzenia. Jednocześnie umożliwia uzyskanie doskonałego efektu i zapewnia możliwości współpracy na dużym, skalowalnym ekranie, który usprawnia dzielenie się wiedzą oraz komunikację. Najważniejsze funkcje: obsługa dotykowa i funkcja dual-pen, rozdzielczość Full HD WUXGA, możliwość udostępniania materiałów z dwóch źródeł na jednym ekranie i funkcja łączności bezprzewodowej oraz zdalnego łączenia się z kilkoma lokalizacjami.

Brak problemów i niższe koszty

Dzięki możliwości łatwego podłączenia i konfiguracji urządzenie ułatwia organizowanie efektywnych spotkań, a dodatkowo może pracować nawet przez 20 000 godzin bez potrzeby konserwacji.

Wyraziste i szczegółowe treści

Możliwość odczytania dowolnych materiałów przez każdego uczestnika dzięki skalowalnemu obrazowi o rozdzielczości Full HD WUXGA oraz technologii 3LCD firmy Epson. Złącze HDMI zapewnia większą ostrość oraz wyrazistość wyświetlanych treści w każdej sali konferencyjnej.

Wygodne organizowanie spotkań

Dostępne funkcje, takie jak automatyczne uruchomienie urządzenia po podłączeniu za pomocą kabla czy możliwość tworzenia skrótów do źródeł za pośrednictwem interaktywnego ekranu startowego, do którego obsługi nie potrzeba pilota, sprawiają, że szybkie i sprawne organizowanie spotkań jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Łączność bezprzewodowa, funkcja screen mirroring, możliwość obsługi dotykowej i za pomocą dwóch piór oraz wyświetlanie treści z kilku komputerów zapewniają uczestnikom spotkań okazje do aktywnego udziału. Ponadto zintegrowane głośniki eliminują konieczność podłączania dodatkowych urządzeń odtwarzających dźwięk.

Skuteczniejsza współpraca

To interaktywne rozwiązanie do sal konferencyjnych łączy funkcje flipchartu, tablicy i konwencjonalnego ekranu w jednym uniwersalnym urządzeniu. Uczestnicy mogą wyświetlać obraz i nanosić na tablicy zmiany za pomocą różnych urządzeń mobilnych, bez konieczności korzystania ze specjalnego oprogramowania, a także zadbać o bezpieczeństwo informacji, wprowadzając hasła dostępu do spotkań i notatek. 

Opcja bezpiecznego połączenia pozwala na pracę zdalną z poziomu laptopa lub urządzenia mobilnego właściwie z dowolnego miejsca. Ponadto uczestnicy otrzymują dostęp do funkcji tworzenia notatek cyfrowych i zdalnego udostępniania ekranu.

Kluczowe cechy

  • Doskonały obraz o przekątnej do 100 cali: Rozdzielczość Full HD WUXGA i technologia 3LCD firmy Epson
  • Wszechstronne rozwiązanie konferencyjne: Połączenie kilku narzędzi biurowych w jednym, interakcyjnym urządzeniu ułatwiającym współpracę
  • Większa integracja i współpraca: Udostępnianie obrazu z kilku urządzeń jednocześnie
  • Dzielony i przesuwany ekran: Dwa wyświetlacze w jednym — możliwość jednoczesnego wyświetlania obrazów z różnych źródeł
  • Tryb zdalnego udostępniania tablicy: Współtworzenie i udostępnianie uczestnikom notatek ze spotkań